Våra föreningar

Kretsstyrelse

Ordförande Peter Ollén

mail: peter.ollén@malmo.se

mobil: 0730 – 29 87 33

 

Limhamn

Ordförande Göran Wiberg

mail: göran.wiberg@moderat.se

mobil:0763-10 06 35

 

Slottsstaden

Ordförande Darko Simic

mail: darko.simic@moderaterna.se

mobil: 0707 – 78 81 87

 

Centrum

Ordförande David Blomgren

mail: david.blomgren@yahoo.com

mobil: 0703 – 74 61 11

 

Petri

Ordförande Helena Grahn

mail: helena_grahn@hotmail.com

mobil:0704- 53 83 81

 

Söder-Oxie

Ordförande Tony Rahm

mail: tony.rahm@moderat.se

mobil: 0731-53 20 60

 

Husie

Ordförande Robert Lenir

mail: robert@lenir.se

mobil: 0708-62 20 20

 

Husaren

Ordförande Bill Jönsson

mail: billj@home.se

mobil: 0706-71 11 90

 

Sydväst

Ordförande Ragnhild Ståleker

mail ragnhild.staleker@spray.se

mobil: 0703-74 67 75

 

Malmö MUF

Ordförande Linda Obiedzinski

mail: linda.obiedzinski@gmail.com

mobil: 0708-51 99 51

www.malmomuf.se

 

Malmö MST

Ordförande Farishta Sulaiman

mail: farishta.sulaiman@moderat.se

mobil: 0722-90 08 00

 

Malmö MSU

Ordförande Matilda Månsson

mail: matilda.månsson@moderat.se

mobil: 0705-49 24 37

 

Moderata Seniorer

Ordförande Elsa Tibblin

mail: tibblin.elsa@gmail.com

mobil: 0705-15 39 09

 

Moderatkvinnorna – MQ

Cornelia Röjner, moderatkvinnoansvarig

mail: cornelia.röjner@telia.com

mobil: 0705-13 76 91

Följ oss