Våra föreningar

Kretsstyrelse

Ordförande Peter Ollén

Mail: peter.ollen@riksdagen.se

Telefon: 0730 – 29 87 33

Limhamn

Ordförande John Eklöf

Mail: eklof.john@gmail.com

Telefon: 0708-28 85 80

Slottsstaden

Ordförande Albin Schyllert

Mail: albin.schyllert@gmail.com

Telefon: 0707-88 23 20

Centrum

Ordförande Josefin Anselmsson

Mail: josefin@avanzicura.se

Telefon: 0760-26 76 91

 

Petri

Ordförande Helena Grahn

Mail: helena_grahn@hotmail.com

Telefon: 0704- 53 83 81

Facebook: https://www.facebook.com/petrimoderaterna/

Söder-Oxie

Ordförande Tony Rahm

;ail: moderattony@msn.com

Telefon: 0731-53 20 60

Facebook: https://www.facebook.com/Malm%C3%B6moderaterna-S%C3%B6der-Oxie-180416542149080/

Husie

Ordförande Farishta Sulaiman

Mail: farishta.sulaiman@malmo.se

Telefon: 0723-11 66 44

Davidshall – Husaren

Ordförande Lise-Lott Douhane

Mail: liselott.douhane@gmail.com

Telefon: 0705-38 18 78

Sydväst

Ordförande Katarina Johansson

Mail: kj_bok@yahoo.se

Telefon: 0702-48 48 78

Facebook: https://www.facebook.com/moderaternamalmosydvast/

Malmö MUF

Ordförande Smail Habul

Mail: habulsmail@gmail.com

Telefon: 0762-26 26 25

www.malmomuf.se

Malmö MST

Ordförande Driana Halili

Mail: driana.halili02@gmail.com

Telefon: 0738-70 57 01

Malmö MSU

Ordförande Harun Resulovic

Mail: harun.resulovic@outlook.com

Telefon: 0739-36 12 92

Moderata Seniorer

Ordförande Mats Mattsson

Mail: jurist.mats.mattsson@gmail.com

Telefon: 0705-30 00 28

Moderatkvinnorna – MK

MK – Ansvarig Pernilla Röjner

Mail: pernilla@aktivungdommalmo.com

Telefon: 0708-76 13 24

Tappade uppkopplingen