Våra föreningar

Kretsstyrelse

Ordförande Peter Ollén

mail: peter.ollen@malmo.se

mobil: 0730 – 29 87 33

Limhamn

Ordförande Karin Olsson

mail: karine.olsson@hotmail.com

mobil:0703-180806

Slottsstaden

Ordförande Albin Schyllert

mail: albin.schyllert@gmail.com

mobil: 0707-225356

Centrum

Ordförande Josefin Anselmsson

mail: josefin@avanzicura.se

mobil: 0760-267691

 

Petri

Ordförande Helena Grahn

mail: helena_grahn@hotmail.com

mobil:0704- 53 83 81

Facebook: https://www.facebook.com/petrimoderaterna/

Söder-Oxie

Ordförande Tony Rahm

mail: moderattony@msn.com

mobil: 0731-53 20 60

Facebook: https://www.facebook.com/Malm%C3%B6moderaterna-S%C3%B6der-Oxie-180416542149080/

Husie

Ahmed Jaro

mail: ahmad.jaro@malmo.se

mobil: 070-9697706

Husaren

Ordförande Bill Jönsson

mail: billj@home.se

mobil: 0706-71 11 90

Sydväst

Ordförande Ragnhild Ståleker

mail ragnhild.staleker@gmail.com

mobil: 0703-74 67 75

Facebook: https://www.facebook.com/moderaternamalmosydvast/

Malmö MUF

Ordförande Malin Ahlström

mail: malineiasp@gmail.com

mobil: 0704-93 15 99

www.malmomuf.se

Malmö MST

Ordförande Oskar Månsson

mail: oskar.mansson@icloud.com

mobil: 0738-191117

Malmö MSU

Ordförande Filip Lewinski

mail: fmlewinski@mail.com 

mobil:

Moderata Seniorer

Ordförande Mats Mattsson

mail: jurist.mats.mattsson@gmail.com

mobil: 0705-30 00 28

Moderatkvinnorna – MQ

Noria Manouchi, moderatkvinnoansvarig

mail: noria.manouchi@riksdagen.se

mobil: 0736-55 05 20

Tappade uppkopplingen

Genom att surfa vidare på sajten så godkänner du användandet av cookies.