Våra föreningar

Kretsstyrelse

Ordförande Peter Ollén

mail: peter.ollen@malmo.se

mobil: 0730 – 29 87 33

Limhamn

Ordförande Karin Olsson

mail: karina.olsson@hotmail.com

mobil:0703-180806

Slottsstaden

Ordförande Albin Schyllert

mail: albin.schyllert@gmail.com

mobil: 0707-225356

Centrum

Ordförande Josefin Anselmsson

mail: josefin@avanzicura.se

mobil: 0760-267691

Petri

Ordförande Helena Grahn

mail: helena_grahn@hotmail.com

mobil:0704- 53 83 81

Facebook: https://www.facebook.com/petrimoderaterna/

Söder-Oxie

Ordförande Tony Rahm

mail: moderattony@msn.com

mobil: 0731-53 20 60

Facebook: https://www.facebook.com/Malm%C3%B6moderaterna-S%C3%B6der-Oxie-180416542149080/

Husie

Ordförande Robert Lenir

mail: robert@lenir.se

mobil: 0708-62 20 20

Husaren

Ordförande Bill Jönsson

mail: billj@home.se

mobil: 0706-71 11 90

Sydväst

Ordförande Ragnhild Ståleker

mail ragnhild.staleker@spray.se

mobil: 0703-74 67 75

Facebook: https://www.facebook.com/moderaternamalmosydvast/

Malmö MUF

Ordförande Linda Obiedzinski

mail: linda.obiedzinski@gmail.com

mobil: 0708-51 99 51

www.malmomuf.se

Malmö MST

Ordförande Malin Ahlström

mail: malineiasp@gmail.com

mobil: 0704-93 15 99

Malmö MSU

Ordförande Smail Habul

mail: Habulsmail@gmail.com

mobil: 0762-26 26 25

Moderata Seniorer

Ordförande Mats Mattsson

mail: jurist.mats.mattsson@gmail.com

mobil: 0705-30 00 28

Moderatkvinnorna – MQ

Tina Hill, moderatkvinnoansvarig

mail: tina_anderberg@hotmail.com

mobil: 0736-55 05 20

Tappade uppkopplingen

Genom att surfa vidare på sajten så godkänner du användandet av cookies.